Soutěž kapel

O soutěži

Máte kapelu a chcete se proslavit? Máme pro vás soutěž, která vás může posunout dál. Co můžete získat? Finanční odměnu, vlastní koncert v plném Lucerna Music Baru, možnosti vystupovat na akcích školy, profesionální zpětná vazba a dáte o sobě vědět do světa showbyznysu.

O soutěž VŠE HLEDÁ TALENT je stále vetší zájem, a proto jsme se ji rozhodli rozšířit o soutěž hudebních kapel. Na podzim 2019 se pořádá již čtvrtý ročník VŠE HLEDÁ TALENT – SOUTĚŽ KAPEL. Přihlašovat se můžete zde do listopadu 2019. Ti nejlepší budou vybráni do finále, které proběhne na podzim ve Vencovského aule od 19:00. Vítězná kapela bude mít koncert před plným Lucerna Music Barem na Plesu VŠE. Nejlepší tři kapely si odnesou nejen hodnotné ceny, ale zviditelní se a mohou být osloveni nabídkami na vystoupení na významných akcích VŠE a partnerů akce.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@vsehledatalent.cz.

PRŮBĚH SOUTĚŽE

Do soutěže je možné se přihlásit skrze přihlašovací formulář do listopadu 2019. Kromě informací o vás, je třeba přiložit odkaz na vaše video. Video musí být dlouhé minimálně jednu minutu a song na videu může být jiný, než ten se kterým se představíte pokud postoupíte. Můžete zaslat odkaz na youtube nebo na úložiště, odkud bude možné video stáhnout. Může se jednat o váš videoklip, záznam vašeho vystoupení, záznam z koncertu, nebo záznam nahraný přímo za účelem přihlášení se do naší soutěže. Na základě videa bude porota vybírat účastníky do finále soutěže.

Finále soutěže bude probíhat ve Vencovského aule na VŠE a je pro diváky otevřeno. Vystoupení ve finále se bude skládat ze 3 skladeb, které by dohromady neměly přesáhnout 12 minut (v případě nemožnosti zkrátit vaše vystoupení je možné požádat o výjimku).

CO MŮŽETE VYHRÁT?

  • První místo vyhrává: Vlastní koncert před nabitým Lucerna Music Barem a 15 000 Kč
  • Druhé místo vyhrává: 10 000 Kč
  • Třetí místo vyhrává: 5 000 Kč

KDO SE MŮŽE ÚČASTNIT?

Účastnit se mohou hudební uskupení, která budou mít dva a více členů. Podmínkou je, že minimálně dva členové kapely musí být studenti, absolventi nebo zaměstnanci VŠE. Mohou se zapojit i účastníci tradiční soutěže VŠE HLEDÁ TALENT.
Takže pokud jste například kapela, která má pět členů, stačí, aby dva byli z VŠE. Těšíme se na vás. Můžete se i kvůli soutěži dát dohromady a vytvořit novou kapelu. Díky VŠE HLEDÁ TALENT již některá uskupení v minulosti vznikla a působí spolu úspěšně dodnes.

Soutěže se nemůže zúčastnit kapela, která v loňském ročníku postoupila a koncertovala v Lucerna Music Baru.

DŮLEŽITÉ TERMÍNY

Uzávěrka přihlášek v listopadu

Pravidla soutěže

Detailní pravidla a podmínky účasti najdete zde.

Facebook