Přihlášení do soutěže

Přidejte se k těm, kteří se nebojí dokázat, že mají talent. Ukažte, co ve vás dřímá, a přihlaste se i vy do soutěže VŠE HLEDÁ TALENT.

Vyplňte a odešlete následující formulář a my vás pozveme na konkurs.

Pokud se hlásíte do soutěže, je třeba mít volno ve třech termínech. sobota 16.11. - první kolo, čtvrtek večer 21.11. - semifinále a pondělí večer 4.12. - finále. V případě, že se nemůžete osobně zúčastnit prvního kola 16.11. , je možné zaslat video, s Vaším vystoupením, které bude posouzeno stejně, jako byste dorazili osobně. V případě postupu je účast na dalších kolech (21.11. a 4.12.) již nutná osobně.

Poznámka: pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

Jméno*:
Příjmení*:
Umělecké jméno /
název skupiny:
E-mail*:
Telefon*:
VŠE fakulta*:
Stručně popište svůj výstup (můžete připojit odkaz na své stránky, video na YouTube, stránku na Facebooku atp.)*:

Odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas s pravidly soutěže.

Svou registrací uděluji souhlas s poskytnutím výše uvedených osobních údajů pro potřeby Vysoké školy ekonomické v Praze a jejích útvarů, a to za účelem mého dalšího oslovování v rámci spolupráce. Veškerá osobní data budou chráněna v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) a ze zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou.

 


Pokud se chcete odhlásit a smazat všechna svá data, můžete tak učinit klepnutím zde.

Facebook